Uroczystość ukończenia Technikum 2023/2024

Dnia 26 kwietnia uczniowie klas 4 żegnali naszych kolegów i koleżanki z klas V Technikum im. rtm. W. Pileckiego słowami Simone de Beauvoir: "Jedna jest wiosna w roku, a w życiu jedna młodość, nic nie wolno zmarnować z wiosny swej młodości".
Drodzy abiturienci, maturzyści, pamiętajcie o tym szczególnie dzisiaj, ponieważ jest to dzień, w którym kończy się dla Was pewien etap w życiu. Od jutra wkroczycie w nowy i nieznany świat. Minęło kilka lat odkąd wstąpiliście w mury tej szkoły, podczas których stawaliście się starsi i dojrzalsi. Dziś nadeszła pora rozstania z nauczycielami, przyjaciółmi i beztroskimi latami młodzieńczości. Każdy z Was pozostawi w tej szkole cząstkę siebie. Przecież to tutaj rodziły się przyjaźnie i wspaniałe uczucia. To, co było obce i nieznane stawało się zrozumiałe, przyjazne i bliskie. Mamy nadzieję, że wszystko to pozostanie w naszej i w waszej pamięci na całe życie. Życzymy Wam szerokiej drogi! Jesteśmy przekonani, że gdziekolwiek rzuci Was los, będziecie godnie reprezentowali nasza szkołę.
Kochani! Żegnamy Was życzeniami płynącymi z głębi serca. Niech omijają Was troski, smutki i zwątpienia, a towarzyszy radość, zrozumienie, przyjaźń i jakże potrzebna nadzieja. Do zobaczenia!

Cytat dnia

„Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym

0
Uczniów 
0
Absolwentów
0
Nauczycieli