Klaudia laureatką Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Darujmy światu pokój"
Uczennica Klaudia Jóskowska klasy 3 TG, zostałą laureatką Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Darujmy światu pokój". Konkurs zachęcał do graficznych wypowiedzi, które będą reakcją, przestrogą i protestem przeciwko złu dziejącemu się na świecie przeciwko przemocy. Nadesłano 1425 prac z całego świata. Serdeczne gratulacje!!!❤️

