Działania promujące bibliotekę
11 marca uczniowie klasy 3 TP zatrzymali się na wyjątkowym przystanku! Uczniowie wzięli udział w zajęciach pt. „Przystanek biblioteka – hasła promujące bibliotekę”. Było wesoło, kreatywnie i momentami tak pomysłowo, że nawet książki na półkach wyglądały na zaskoczone!
Powstało mnóstwo haseł promujących bibliotekę – krótkich, błyskotliwych i bardzo trafnie opisujących to niezwykłe miejsce, w którym można podróżować bez biletu, spotykać bohaterów z całego świata i odkrywać nowe historie na każdej stronie.
Jedno jest pewne – na Przystanku Biblioteka warto się zatrzymać...i zostać na dłużej.
Powstało mnóstwo haseł promujących bibliotekę – krótkich, błyskotliwych i bardzo trafnie opisujących to niezwykłe miejsce, w którym można podróżować bez biletu, spotykać bohaterów z całego świata i odkrywać nowe historie na każdej stronie.
Jedno jest pewne – na Przystanku Biblioteka warto się zatrzymać...i zostać na dłużej.

