Uczniowie klasy I Technik Programista na Wydziale Nawigacji i Uzbrojenia Okrętowego w Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni

Wysłuchaliśmy bardzo ciekawych wykładów między innymi Pełnomocnika Rektora- Komendanta ds. Promocji Pana Doktora Radosława Tyślewicza oraz przedstawicieli poszczególnych Wydziałów oraz Sił Zbrojnych. Po wykładach udaliśmy się do siłowni okrętowej oraz laboratorium symulatorów. Mieliśmy okazję po raz pierwszy zobaczyć bardzo nowoczesne Akademickie Centrum Sportu, gdzie studenci ćwiczą swoją kondycję. Podchorążowie przydzieleni nam, w sposób bardzo interesujący opowiedzieli nam o studiach, wymaganiach, dyscyplinie na uczelni, oprowadzili nas po bardzo ciekawych miejscach na uczelni. Mieliśmy okazję zobaczyć akademik podchorążych oraz bardzo nowoczesną bibliotekę ze strefą relaksu. To była niesamowita dla nas przygoda, może za jakiś czas nasi uczniowie wstąpią w szeregi uczelni i z dumą założą mundur.

Cytat dnia

„Życie to młyńskie koło. Obraca się. Sztuka polega na tym, żeby zatykać nos, kiedy się jest pod wodą, i nie dostać zawrotu głowy, kiedy jest się na górze”

James Baldwin

0
Uczniów 
0
Absolwentów
0
Nauczycieli