Wycieczka do Straży Pożarnej w Kartuzach
Dnia 28.05.2025r kl. 3 TP uczestniczyła w wycieczce do Straży Pożarnej w Kartuzach. Uczniowie zapoznali się z funkcjonowaniem placówki, przepisami w pracy w straży pożarnej. Mieli możliwość z korzystania samodzielnego udzielania pierwszej pomocy osobie poszkodowanej pod nadzorem strażaków. Zwiedziliśmy także budynek, centrum zarządzania, zapoznaliśmy się ze sprzętem oraz wozami strażackimi. Dziękujemy za miłe przyjęcie oraz udzielenie wyczerpujących i profesjonalnych informacji.

