Zajęcia na Wydziale Informatyki w Polsko Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Gdańsku
W dniu 10 marca 2026 r. uczniowie klas pierwszych Technik Informatyk oraz Technik Programista poczuli się jak prawdziwi studenci. Były wykłady oraz zajęcia warsztatowe. Na koniec najbardziej aktywni uczniowie otrzymali miłe niespodzianki od prowadzących zajęcia.
Wyjazd został sfinansowany z projektu "Wybierz zawód".
Wyjazd został sfinansowany z projektu "Wybierz zawód".

