school and education
Job Shadowing. Nowe Doświadczenia. Nowe Kompetencje. Projekt we Franfurcie.
Środa, 17 Listopad 2021
Odsłon : 43

Nauczyciele: Pani Lucyna Grablowska, Pani Jolanta Hirsz, Pani Ewelina Szczepkowska brały udział w Projekcie "Job Shadowing" we Franfurcie.

Każdy dzień to wizyta w innym miejscu: odwiedziłyśmy między innymi Browar w Klasztorze Cystersów w Neuzelle, Izbę Rzemieślniczą we Frankfurcie gdzie zapoznano nas z zasadami uznawania kwalifikacji zawodowych rzemieślników, którzy zdobyli zawód w innym kraju niż Niemcy.

Brałyśmy udział w konferencji Nowe Doświadczenia i Nowe Kompetencje w Europe Universitat Viadrina we Frankfurcie nad Odrą. W firmie UNICAPS poznałyśmy proces technologiczny palenia i produkcji kawy BIO. Zarówno żywienie studentów, jak i produkcja kawy odbywają się w oparciu o zrównoważony rozwój.

W środę 17 listopada 2021 r. wspólnie zwiedziliśmy Berlin piękne miasto z nowoczesną architekturą. Każdy dzień to nowe doświadczenia cenna wiedza i niezwykle ciekawe spotkania!

Projekt Job Shadowing to również czas w którym Nauczyciele ze Szkół w Płońsku, Rumii, Gdyni i Przodkowa wymienili się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami a przede wszystkim nawiązali ze sobą kontakty,które zaowocują w przyszłości dobrą współpracą.

Job_shadowing

Obejrzyj galerię zdjęć

Witaj w wersji mobilnej strony ZSP Przodkowo!